دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers سیمبین.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers جاوا.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers بلک بری.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers بادا.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers نوکیا.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ایفون.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers اپل.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ایفون ایپد.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers اندروید ۲٫۳٫۶.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers اندروید ۲٫۱.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers هواوی.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers سونی.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers سامسونگ گلکسی.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers کربی.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers با لینک مستقیم.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers کم حجم.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers اندروید ۳٫۲.

 

 

Subway Surfers یکی از پرطرفدارترین و اعتیادآورترین بازی های ماجراجویی و اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن جک و دوستانش در کشورهای مختلف جهان در خط مترو از دست ماموران فرار می کنند! شما در نقش پسر بچه ای با نام جک هستید که با دوستانتان در حال فرار از دست مامور هستید و باید به آن ها کمک کنید تا بتوانند از دست مامور فرار کنند! فرار از دست ماموران به همین سادگی ها که فکر می کنید نیست ؛ چرا که در بین راه با موانعی روبرو می شوید که باید با سرعت عمل خود آن ها را پشت سر گذاشته و به راه خود ادامه دهید!

در طول مسیر سکه هایی وجود دارد که که با جمع آوری آن ها می توانید هیجان را بالا برده ، بازی را به سادگی بکشانید و آپگرید ها را بخرید! بازی ساب وی سرفرس دارای گرافیکی اچ دی است که آن را به تمام کاربران دوستدار بازی های دو و هیجانی پیشنهاد می دهیم و از ویژگی های ان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

* گرافیک اچ دی رنگارنگ و زنده

* امکان باز کردن شخصیت های جدید بازی

* امکان دادن مسابقه با دوستان

* گیم پلی اعتیادآور

* انجام حرکات آکروبایتک توسط جک برای افزایش جذابیت

 

 

 

 

لینک دانلود : دانلود