دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ویندوز ۷,.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ویندوز ۸.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ویندوز ۹۸.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ویندوز xp.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers ویندوز vista.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers فرمت exe.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers لپ تاپ.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers فلش.دانلود بازی ساب وی سورف Subway Surfers پی سی.

 

Subway Surfers یکی از پرطرفدارترین و اعتیادآورترین بازی های ماجراجویی و اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن جک و دوستانش در کشورهای مختلف جهان در خط مترو از دست ماموران فرار می کنند! شما در نقش پسر بچه ای با نام جک هستید که با دوستانتان در حال فرار از دست مامور هستید و باید به آن ها کمک کنید تا بتوانند از دست مامور فرار کنند! فرار از دست ماموران به همین سادگی ها که فکر می کنید نیست ؛ چرا که در بین راه با موانعی روبرو می شوید که باید با سرعت عمل خود آن ها را پشت سر گذاشته و به راه خود ادامه دهید!

در طول مسیر سکه هایی وجود دارد که که با جمع آوری آن ها می توانید هیجان را بالا برده ، بازی را به سادگی بکشانید و آپگرید ها را بخرید! بازی ساب وی سرفرس دارای گرافیکی اچ دی است که آن را به تمام کاربران دوستدار بازی های دو و هیجانی پیشنهاد می دهیم و از ویژگی های ان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

  سورف Subway Surfers پی سی,,

لینک دانلود بلواستک : دانلود

لینک دانلود ساب وی سورف : دانلود