درخواست بسیاری از کاربران اندرویدی

دانلود بازی شوالیه تاریکی گرافیکی حیرت انگیز + کرک تست شده

حتما با فیلم معرکه ی شوالیه تاریکی آشنایی دارید، یکی از فیلم هایی که توانست نام خود را در بین پرفروش ترین های فیلم های دنیا قرار دهد. در بازی The Dark Knight Rises شما نقش اول بازی را برعهده دارید، بله همان بتمن، پس انتظار یک بازی کاملا هیجان انگیز را داشته باشید. در این گیم که تست هم شده است شما در خیابان های شهر با شیادان و دشمنان آسایش مردم و از همه مهمتر دشمنان خودتان درگیر خواهد شد، طرف های مقابل شما ممکن است از مشت استفاده کنند و یا اینکه دست به چاقو و یا حتی سلاح های گرم ببرند، در مقابل شما هم می توانید با تکنیک های هنر های رزمی و یا اینکه سلاح آن ها را از پای دراورید، اما آنچه که شما را از سایرین مجزا می کند تنها شنل مشکی رنگتان نیست بلکه سرعت دویدن، پرش های بلندتان است و همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، گاهی پرواز می کنید و گاهی نیز برروی دشمنان خود فرود می آید، به هر حال آزادی عملی که شما در این بازی دارید می تواند یکنواختی آن را از بین ببرد.

بازی شوالیه تاریکی اندروید

پیش نیاز: اندروید ۲٫۲ و بالاتر

بازی مرد عنکبوتی رو هم می توانید بصورت رایگان دریافت کنید

شاید با دیدن حجم دیتای بازی مغزتان سوت بکشید اما تنها لازم است که تصاویر پیش نمایش The Dark Knight Rises را که در زیر قرار دارند تماشا کنید و حالا مغزتان از کیفیت فوق العاده ی HD آن سوت خواهد کشید مخصوصا زمانی که بازی را نصب و داستان و محیط آن را تماشا کنید. بهتر است که برنامه Google Play Service را متناسب با نوع پردازنده گوشی و یا تبلت خود دریافت و نصب کنید درضمن بهتر است قبل از اجرای بازی وارد اکانت گوگل خود شوید.

 

توجه! دیتای بازی را از حالت فشرده خارج و در آدرس SD/Android/Data کپی کنید اما مثل همیشه تاکید می کنیم که بهتر است بعد از نصب بازی یکبار وارد آن و سپس از آن خارج کنید و در نهایت دیتای بازی را کپی کنید.

موضوع دیگری که کاربران عزیز new4android باید در رابطه با این بازی بدانند این است که همانطور که در ذکر شد، این بازی مناسب برای و نسخه های اندروید ۲٫۲ و بالاتر است به همین دلیل ممکن است در نسخه های بالای اندروید مثل نسخه های ۴ و بالاتر اجرا نشود.

دانلود بازی The Dark Knight Rises 1.1.6

The Dark Knight Rises 1.1.6

بازی اندروید The Dark Knight Rises 1.1.6

بازی شوالیه تاریکی برای اندروید

اطلاعات دانلود فایل

QRCode: دانلود بازی شوالیه تاریکی برای اندروید The Dark Knight Rises