دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای سیمبین S60V5 S60V3.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای سیمبین SIS SISX.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای سیمبین انا بلله.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای N8 N9 E7 X6.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای X2 X5 X7.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای جاوا سری ۴۰.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای جاوا s40.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای جاوا jar jad جار جاد.دانلود برنامه بمبوس BOMBUS برای سیمبین سری ۶۰.

 

BombusMod یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارهای چت می باشد که برای انواع سیستم عامل منتشر شده است و امروز جدیدترین نسخه ی آن را برای دیوایس های اندرویدی قرار داده ایم. با این مسنجر قدرتمند می توانید به راحتی حساب های خود در سرویس های مختلف از جمله یاهو ، لایو مسنجر ، نیمباز ، جیمیل و … را به برنامه متصل کنید و با یک مسنجر به همه ی مخاطبین خود در سرویس های مختلف دسترسی داشته باشید.

بمبوس مسنجر تا قبل از اینکه نیمباز اندروید دارای اتاق های چت شود دارای طرفداران زیادی بود ولی با قرار گرفتن چتروم ها در نیمباز اندروید طرفداران این مسنجر کمتر شده است ولی با این وجود بمبوس طرفداران خاص خودش را دارد !

از ویژگی های بمبوس می توان به دارا بودن شکلک های متنوع ، قابلیت انتخاب وضعیت آنلاین – آفلاین و مشغول و قابلیت کپی و چسباندن متن اشاره کرد. روش استفاده از بمبوس هم بسیار آسان می باشد و به صورت زیر عمل کنید :

Jid : نام آیدی نیمباز به صورت x@Nimbuzz.com

Password : رمز آیدی نیمباز

Nickname : نام آیدی به صورت x

– پس از وارد کردن موارد بالا برروی Extended Setting کلیک کرده و به صورت زیر موارد را پر کنید :

Host Name/IP : آدرس openfire.nimbuzz.com را وارد کنید.لینک دانلود : دانلود